http://ozdrowie.pl/o-nas/

Woda dla zdrowia

JAKĄ WODĘ PIĆ?

Na Ziemi istnieje kilka miejsc, w których ludzie mają znakomitą trwałość. Jednym z tych obszarów jest wyspa Okinawa i Tokunoshima. Naukowcy wykazały, że najwyższy długości życia i zdrowia ludności tych wyspach zależy od jakości wody pitnej. Jest bogaty w mikro-i makroelementy i minerałów i ma szereg właściwości, które mają pozytywny wpływ na organizm ludzki. Ponieważ wyspy są koralowe atole, woda jest filtrowana w rafy jonów wapnia. Ten węglan wapnia w wodzie pomaga zneutralizować nadmiar kwasów w organizmie, co jest wynikiem kwaśnych pokarmów. Spośród 2500 gatunków korali, biały koral Sango tylko są korzystne dla ludzi, a także ich struktura i skład chemiczny prawie identyczne ludzkie kości. Używaj ich w szerokim zakresie iw protetyce. Produkt końcowy jest koral wapnia CORAL-MINE, wyłączne prawo do dystrybucji przedsiębiorstwa, które w Coral Club.

Dodane do wody CORAL-MINE, nierozpuszczalny w wodzie, ale interakcji z wodą, to moduluje swoje właściwości fizyczne i chemiczne: CORAL-MINE jest potężny naturalny sorbent. Po zmieszaniu z wodą, to neutralizacji zanieczyszczeń aktywnych związku chloru i metali ciężkich. Sango Coral zmienia równowagi kwasowo-zasadowej w kierunku zasadowości. Zatem CORAL-MINE jest lekko zasadowy. ORP potencjał CORAL-MINE ruchów w kierunku negatywnych wskaźników. Ta woda pomaga przywrócić i poprawić ogólny stan zdrowia. To jest przeciwutleniacz, oferuje wiele elektronów wodoru, daje nam energii życiowej. Woda z Coral-MINE zmniejsza napięcie powierzchniowe wody. W związku z tym, że jest biologicznie dostępny płyn. Ta właściwość pozwala na komórki w organizmie, bez dodatkowych kosztów energii, w celu uzupełnienia zewnątrzkomórkowej i wewnątrzkomórkowej przestrzeni wodnej. CORAL-MINE odbudowuje strukturę ciekłej wody. Podczas zamrażania woda CORAL-MINE mogą obserwować kształt idealnej struktury płatki śniegu, do porządkowania cząsteczek wody.

A ponieważ woda w organizmach żywych jest skonstruowany, ten obiekt jest woda CORAL-MINE jest szczególnie ważne dla utrzymania zdrowia. Wyjątkowe właściwości CORAL-MINE, aby wykluczyć negatywny pamięć wody i dać mu energię oceanu. CORAL-MINE pełna istotnych minerałów w ilościach odpowiednich do składu tkanki ludzkiego ciała. Zawartość wapnia w łatwo dostępnym i biologicznie przyswajalne formy szczególnie przydatne dla organizmu, w wapń dodatkowo w ludzkim organizmie wiele ważnych funkcji, alkalizuje zapewnia normalne krzepnięcie krwi wpływa na regulację wzrostu komórek, a wszystkie rodzaje tkanin używanych w metabolizm, jak również antyalergiczne. Jeśli CORAL-MINE dodawać do wody, staje się jasne, zorganizowany, zasadowych oraz soli. W takich wody energii, istnieje wapnia, krzemu, potasu, wodoru, tlenu i innych ważnych składników mineralnych w organizmie.

Dzienne spożycie tej wody: . W celu zmniejszenia ryzyka chorób sercowo-naczyniowych i układu pokarmowego; Nasycenie tlenem krwi; Normalizacja poziomu glukozy we krwi i ciśnienie krwi; Normalizacja nerek, żołądka i wątroby; Zapobieganie zapaleniu stawów, elastyczność mięśni i stawów, przywrócenie prawidłowej struktury kości i tkanki chrzęstnej. Więcej informacji można znaleźć na stronie